Lesní mysl

Lesní mysl Jičín

Pokud jste rádi v lese, v přírodě, řeknu vám to jednoduše: Přijďte vyzkoušet Lesní mysl. :-)
Cenu si určíte po skončení sami podle toho, jaký budete pro sebe cítit přínos a jaké jsou vaše finanční možnosti. Jelikož pobyt v lese má sám o sobě blahodárné účinky, nebude to pro vás ztracený čas, ani kdyby vás koncept Lesní mysli nezaujal. A já věřím, že vás cvičení Lesní mysli obohatí, možná i inspirují pro vaše další chvíle v lese. Anebo i pro chvíle, kdy potřebujete něco z toho lesního naladění přivolat do běžného života, abyste se uvolnili, lépe vnímali sami sebe a zklidnili vír myšlenek v hlavě nebo akcí ve vnějším světě.  
 

Vyberte si, jaké setkání s Lesní myslí by se vám nejvíce líbilo, ozvěte se mi a domluvíme termín. 

Možná vás zajímá, co o svém zážitku řekli jiní:

Možná byste chtěli vědět něco více o mně, než se se mnou vydáte do lesa. :-)

Spoustu zajímavých informací o Lesní mysli najdete na stránkách Martiny Holcové, která k nám Lesní mysl přinesla z Finska. U Martiny jsem absolvovala kurz, abych se stala certifikovanou instruktorkou.

Certifikát o absolvování instruktorského kurzu Lesní Mysli
Logo Lesní mysli

Co byste rádi?

Nabízím tři různá provázení. Jaké pro vás bude nejlepší? To, které teď nejvíce potřebujete. :-)

Lesní mysl na pohodu 

Uvolnit se, odpočinout si a zrelaxovat se. Ponořit se do přírody, dát si prostor a čas vnímat sebe i les. Nechat se provést krásnou krajinou a zažít ji díky cvičením Lesní mysli trochu jinak, než jsme zvyklí. Vnořit se do sebe i do lesa, ale možná taky naopak poodstoupit a vidět některé věci z nadhledu. Anebo jinak než běžně. Možná přijdou nové myšlenky, možná chuť otevřít se novým pocitům, podnětům... Anebo si prostě užijete to, že můžete vypnout, jen tak být sami se sebou a načerpat energii. Na každý pád račte vstoupit!

Lesní mysl, když se vyrovnáváte s bolestí, ztrátou...

bolest, ztráta, těžkosti

Těžké chvíle patří také do života, nevyhýbají se nikomu a pro náš další život je zásadní, jak se k nim postavíme. Pokud právě zažíváte bolavé období, anebo cítíte, že něco náročného z minulosti si ještě žádá vaši pozornost, přijďte na toto opravdu vymazlené setkání, kde bude krajina velkou inspirací a věřím, že i podpoří v prožitku a dodá sílu. Neslibuji zázraky na počkání a nejsem psychoterapeut, abych s vámi řešila vaše téma odborně. Mohu ale nabídnout prostor pro pozornost a přijetí, které si bolavé téma žádá. Otázky, kterými se při tomto setkání necháme vést, nám pomohou lépe vnímat, co se v nás odehrává, co potřebujeme a kam nasměrovat svou pozornost, abychom těžkým obdobím prošli posíleni a možná i obohaceni o nový rozměr života.

Lesní mysl jako inspirace

Takový ohňostroj pro zvědavce, kteří rádi zkouší nové věci, a když už se poprvé vypraví na setkání s Lesní myslí, tak chtějí ochutnat všechny možné její chutě, příchutě, odstíny a valéry... Trochu pod heslem čím více, tím lépe. :-) Ne, nebojte, kvantita přece jen nepřevýší kvalitu - každé cvičení dostane zasloužený čas a prostor, abyste si ho mohli vychutnat a jaksepatří zažít. 

Reference

Je to jako být v lázních pro duši 

Jana, 37 let: "Pracuji jako účetní. Má práce je často náročná a i stresující. Relaxovat často chodím do přírody. Lesní mysl je ale úplně něco jiného. Je to jako být v lázních pro duši. Díky cvičením v Lesní mysli si člověk všímá více detailů a krás lesa, více vnímá jeho vůni a zvuk. A stane se tak jeho součástí. Hanča je skvělá průvodkyně Lesní myslí. Provede i cestičkami, kam by člověk nešel, ukáže věci, které by člověk jinak opomenul (např. i to, jak může vnímat pařez v lese). Lesní mysl s průvodkyní Hančou a její věrnou asistentkou Eili opravdu doporučuji všem, kteří si chtějí odpočinout, uvolnit a přijít na jiné myšlenky, načerpat energii v krásném prostředí Českého ráje..."

Cítil jsem se nádherně opečovaný

Honza, 45 let: "Hanka měla dobře vybranou a připravenou pestrou trasu v Českém ráji. Přestože jsem se přiřítil z hektické Prahy, tak za chvíli po pěkném úvodu jsem se příjemně naladil na cestu a Lesní mysl. Musím říct, že přítomnost Eili mi vůbec nevadila, protože je tak ukázněná a klidná a jsou dobře sehrané, naopak to bylo příjemné zpestření. Výběr cvičení mi sedl skvěle, vždy to Hanka dobře vysvětlila. Už jsem zažil více průvodců a Hanka se svojí milou osobitostí dodala Lesní mysli zase o trochu jinčí nádech. Celkový dojem byl perfektní, hodně mi to sedlo a cítil jsem se nádherně opečovaný. Což jsem bezpochyby moc potřeboval a dostal, až mě to dojalo." 

Bylo to krásné a silné, budu z toho dlouho čerpat

Jitka, 54 let: "Procházka a nabídnutá cvičení mne tak osvěžily, přišla spousta vhledů, posílení vnímání sebe a krásy přírody kolem. Byla jsem tak plná příjemné energie, že mi nešlo dlouho usnout (a vyřídila jsem tak spoustu nedodělků...). Bylo to krásné a silné, budu z toho dlouho čerpat. A navíc, vím, že ve skalách a v lese na okraji Českého ráje je krásně, ovšem to co jsme mohli vidět za rozmanitost a krásu během pár kilometrů, mne ohromilo a pohladilo. Díky. Takovéto procházky s drobnými záměry bychom měli užívat jako medicínu pravidelně a v každém věku. Vřele doporučuji!" 

Jako by se čas zastavil

Míša, 44 let: "Vřele doporučuji procházku v lese s Hankou a její fenkou Eili. Procházka trvala přes tři hodiny a jako by se čas zastavil. :-))) Příjemná lesní koupel." 

Něco o mně

Pracuje se na tom. Prozatím odkaz na medailonek v síti instruktorů Lesní mysli.

Kontakt

Mgr. Hana Dobiášová, Ph.D.

IČO: 3140458

+420 737 423 623

hana.dobiasova@email.cz

Facebook: Lesní mysl v Českém ráji